|   INFORMACJE   |     SZUKAJ   |     ZALOGUJ SIĘ   |     |  
  |   INFORMACJE   |     SZUKAJ   |     ZALOGUJ SIĘ   |     |  
WAK - Wielkie Archiwum Komiksu
  |   INFORMACJE   |     SZUKAJ   |     ZALOGUJ SIĘ   |     |  
  |   INFORMACJE   |     SZUKAJ   |     ZALOGUJ SIĘ   |     |  
WAK - Wielkie Archiwum Komiksu
WAK - Wielkie Archiwum Komiksu
Wielkie Archiwum Komiksu
Komentarze / informacje
<12345>
POZYCJE: 1-20 [z 85]

ArtKomiks.pl - kolekcjonerzy do boju!

super sklep pewnie z czasem coś kupę :)
autor: ein13, 22.01.2013, 21:59 |
4499

Zapowiedzi jesienne Egmontu

Pozycje godne uwagi ale przy tych cenach czekać jak się tylko na allegro za parę lat w niżej cenie pokaże i kupić :)
autor: ein13, 13.09.2012, 12:26 |
5260

Marvel Comics w kolekcji od Hachette!

Mysle, ze akurat ta seria, moze przyczynic sie do wzrostu sprzedazy komiksow muchy. Warto zobaczyc jakie tomy wydaje Hachette(np. Astonishing X-Men Obdarowani, natomist Mucha wydala az 4 tomy AX-men:P). Btw warto zwrocic uwage, ze te komiksy [...]
autor: Adonai, 09.09.2012, 22:21 |
14455

Marvel Comics w kolekcji od Hachette!

Właśnie zamówiłem prenumeratę telefonicznie. Od numerku 2 (przyjdzie wraz z nr 3 w okolicach końca września). Nr 1 można zamówić z wysyłką za zaliczeniem (oczywiście już poza prenumeratą), ale koszt to nie 14,90 zł a 39,00 zł [...]
autor: Ronin, 29.08.2012, 13:55 |
14455

10 lat Avalon marvelcomics.pl

Szkoda tylko, że kompletnie olewają polski rynek.
autor: Spidey, 21.06.2012, 14:36 |
1465

Plany egmontu do września 2012

Batman razy trzy! :D
autor: Ari3l, 14.05.2012, 13:21 |
2815

WAK na sprzedaż - Prima Aprilis! :)

Niestety, ale kryzys dopadł i tą branżę. :( Pozostaje nadzieja, że jednak WAK znajdzie nabywcę i jego archiwizacyjna misja będzie kontynuowana przez inną ekipę. A kto wie może znajdzie się nawet jakiś producent filmowy, który wykupi [...]
autor: Charles Monroe, 01.04.2012, 09:29 |
1389

Seria "The Shadow" od Dynamite Entertainment rusza w kwietniu

Myślcie co chcecie, ale dla mnie okładka autorstwa Jae Lee przebija wszystkie - nie dość, że idealnie oddaje ducha postaci, to jeszcze jest najlepszą ilustracją z Cieniem ever i mam nadzieję, że z czasem to ten pan zajmie się rysowaniem serii.
autor: Charles Monroe, 24.01.2012, 20:25 |
1653

Kultura Gniewu na 2012 rok

I znów muszę pochwalić Kulturę Gniewu za fajne okładki. :P A tak w ogóle to w ramach rekompensaty za długie oczekiwanie to "Bośniacki płaski pies" powinien być pierwszym komiksem Kultury wydanym w tym roku! I nie szaleć z ceną!
autor: Charles Monroe, 02.01.2012, 19:51 |
2021

Awantura 2.0 na wiosnę

Od czasu jak Timof i cisi wspólnicy, ujawnili cenę "Lost Girls" (gwoli przypomnienia: 199,50 zł), to raczej nic mnie już w tym roku nie zaskoczy. No, chyba że pozytywnie. A akurat powrót "Awantury" to zaskoczenie jak najbardziej pozytywne, [...]
autor: Charles Monroe, 02.01.2012, 19:26 |
1974

Awantura 2.0 na wiosnę

Czy nie macie wrażenia, że te nasze "magazyny komiksowy" drukujące prace głównie rodzimych twórców są jak feniks? Jedno pada - drugie powstaje na jego zgliszczach. Nowa okładka, nowy tytuł... a zawartość - mocno upraszczając - nic [...]
autor: Ronin, 02.01.2012, 18:22 |
1974

Egmont w 2012 roku

A pisałem niedawno w komentarzu, że powinni wydać. :P Ech, żeby tak jeszcze "Ostatnie łowy Kravena" ze Spidkiem wznowili...
autor: Charles Monroe, 23.12.2011, 16:37 |
2159

Egmont w 2012 roku

Mam nadzieję, że w twardych, bo tylko takie komiksy kolekcjonuję :) (wyjątek: Usagi, ta seria może być i na toaletowym, a postawię na półkę).
autor: Ronin, 23.12.2011, 07:39 |
2159

Egmont w 2012 roku

zabójczy żart będzie jak wydanie deluxe? :D
autor: Ari3l, 23.12.2011, 00:01 |
2159

Wesołych Świąt!

Wesolutkich, dobrych, sytych i sutych Świąt Bożego Narodzenia i duuuużo kaski na nowe komiksy!
autor: Ronin, 22.12.2011, 07:37 |
972

Zguba Kociego Nietoperza, czyli zwiastun nowego Mrocznego Rycerza

Dobry zwiastun, ale nie urywa pupy. :) Właściwie poza śpiewającym chłopcem i wysadzeniem stadionu przez Bane'a nie ma w nim specjalnie ciekawych scen. A już na pewno nie jest to poziom drugiej zajawki "Mrocznego Rycerza" - tego ze sławetnym [...]
autor: Charles Monroe, 20.12.2011, 14:00 |
1131

Mucha Comics - plany wydawnicze

No, nareszcie Superman z Muchy :)
autor: Ronin, 16.11.2011, 21:00 |
2453

"Kuśmider i Filo" bez ceny na okładce

Ciekawe jak sklep np. netowy "naliczy" procent klientowi? Zwyczajowo jest to cena X (okładkowa) i dumnie prezentowana nowa cena po upuście. A teraz ten upust będzie od czego? Od "uwierzcie mi na słowo, że za tyle tę pozycję kupiliśmy [...]
autor: Ronin, 27.09.2011, 08:51 |
1483

"Talizman" od Albatrosa w 2012 roku

Okładki serii zeszytowej są bardzo spoko, ale okładka wydania zbiorczego jest makabryczna. Nie dość, że wygląda jak okładka KSIĄŻKI, to jeszcze wygląda jak BRZYDKA okładka KSIĄŻKI. Fuj! Za Kingiem nie przepadam, wolę Koontza, [...]
autor: Ronin, 19.09.2011, 17:54 |
2231

Animowany Wilq...

Bosko. Mam nadzieję, że ta wprawka przerodzi się w coś większego.
autor: nicun, 21.03.2011, 14:14 |
1444
<12345>
KOMIKSY, MANGI, CZASOPISMA, KSIĄŻKI, ARTBOOKI, FIGURKI, GADŻETY I INNE
Komiksiarnia
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przypominamy: do czasu uzupełnienia bazy danych obecnej wersji WAKa - informacje o starszych tytułach znajdziecie na łamach jednej z poprzednich wersji:
Old WAK!
Copyright © 1997-2026 WAK - Wielkie Archiwum Komiksu | Strona działa od 21 lipca 1997 | Idea, gfx & code: Warlock
Copyright © 1997-2026 WAK - Wielkie Archiwum Komiksu
Start witryny: 21 lipca 1997 | Idea, gfx & code: Warlock