|
ArtKomiks.pl - kolekcjonerzy do boju!
super sklep pewnie z czasem coś kupę :)
|
|||
|
Zapowiedzi jesienne Egmontu
Pozycje godne uwagi ale przy tych cenach czekać jak się tylko na allegro za parę lat w niżej cenie pokaże i kupić :)
|
|||
|
Marvel Comics w kolekcji od Hachette!
Mysle, ze akurat ta seria, moze przyczynic sie do wzrostu sprzedazy komiksow muchy. Warto zobaczyc jakie tomy wydaje Hachette(np. Astonishing X-Men Obdarowani, natomist Mucha wydala az 4 tomy AX-men:P). Btw warto zwrocic uwage, ze te komiksy [...]
|
|||
|
Marvel Comics w kolekcji od Hachette!
Właśnie zamówiłem prenumeratę telefonicznie. Od numerku 2 (przyjdzie wraz z nr 3 w okolicach końca września). Nr 1 można zamówić z wysyłką za zaliczeniem (oczywiście już poza prenumeratą), ale koszt to nie 14,90 zł a 39,00 zł [...]
|
|||
|
10 lat Avalon marvelcomics.pl
Szkoda tylko, że kompletnie olewają polski rynek.
|
|||
|
Plany egmontu do września 2012
Batman razy trzy! :D
|
|||
|
WAK na sprzedaż - Prima Aprilis! :)
Niestety, ale kryzys dopadł i tą branżę. :( Pozostaje nadzieja, że jednak WAK znajdzie nabywcę i jego archiwizacyjna misja będzie kontynuowana przez inną ekipę. A kto wie może znajdzie się nawet jakiś producent filmowy, który wykupi [...]
|
|||
|
Seria "The Shadow" od Dynamite Entertainment rusza w kwietniu
Myślcie co chcecie, ale dla mnie okładka autorstwa Jae Lee przebija wszystkie - nie dość, że idealnie oddaje ducha postaci, to jeszcze jest najlepszą ilustracją z Cieniem ever i mam nadzieję, że z czasem to ten pan zajmie się rysowaniem serii.
|
|||
|
Kultura Gniewu na 2012 rok
I znów muszę pochwalić Kulturę Gniewu za fajne okładki. :P A tak w ogóle to w ramach rekompensaty za długie oczekiwanie to "Bośniacki płaski pies" powinien być pierwszym komiksem Kultury wydanym w tym roku! I nie szaleć z ceną!
|
|||
|
Awantura 2.0 na wiosnę
Od czasu jak Timof i cisi wspólnicy, ujawnili cenę "Lost Girls" (gwoli przypomnienia: 199,50 zł), to raczej nic mnie już w tym roku nie zaskoczy. No, chyba że pozytywnie. A akurat powrót "Awantury" to zaskoczenie jak najbardziej pozytywne, [...]
|
|||
|
Awantura 2.0 na wiosnę
Czy nie macie wrażenia, że te nasze "magazyny komiksowy" drukujące prace głównie rodzimych twórców są jak feniks? Jedno pada - drugie powstaje na jego zgliszczach. Nowa okładka, nowy tytuł... a zawartość - mocno upraszczając - nic [...]
|
|||
|
Egmont w 2012 roku
A pisałem niedawno w komentarzu, że powinni wydać. :P Ech, żeby tak jeszcze "Ostatnie łowy Kravena" ze Spidkiem wznowili...
|
|||
|
Egmont w 2012 roku
Mam nadzieję, że w twardych, bo tylko takie komiksy kolekcjonuję :) (wyjątek: Usagi, ta seria może być i na toaletowym, a postawię na półkę).
|
|||
|
Egmont w 2012 roku
zabójczy żart będzie jak wydanie deluxe? :D
|
|||
|
Wesołych Świąt!
Wesolutkich, dobrych, sytych i sutych Świąt Bożego Narodzenia i duuuużo kaski na nowe komiksy!
|
|||
|
Zguba Kociego Nietoperza, czyli zwiastun nowego Mrocznego Rycerza
Dobry zwiastun, ale nie urywa pupy. :) Właściwie poza śpiewającym chłopcem i wysadzeniem stadionu przez Bane'a nie ma w nim specjalnie ciekawych scen. A już na pewno nie jest to poziom drugiej zajawki "Mrocznego Rycerza" - tego ze sławetnym [...]
|
|||
|
Mucha Comics - plany wydawnicze
No, nareszcie Superman z Muchy :)
|
|||
|
"Kuśmider i Filo" bez ceny na okładce
Ciekawe jak sklep np. netowy "naliczy" procent klientowi? Zwyczajowo jest to cena X (okładkowa) i dumnie prezentowana nowa cena po upuście. A teraz ten upust będzie od czego? Od "uwierzcie mi na słowo, że za tyle tę pozycję kupiliśmy [...]
|
|||
|
"Talizman" od Albatrosa w 2012 roku
Okładki serii zeszytowej są bardzo spoko, ale okładka wydania zbiorczego jest makabryczna. Nie dość, że wygląda jak okładka KSIĄŻKI, to jeszcze wygląda jak BRZYDKA okładka KSIĄŻKI. Fuj! Za Kingiem nie przepadam, wolę Koontza, [...]
|
|||
|
Animowany Wilq...
Bosko.
Mam nadzieję, że ta wprawka przerodzi się w coś większego.
|