|
Animowany Wilq...
Jak dla mnie... BOMBA! Na to do kina bym poszedł :) Animacja pierwszoklaśna!!! JJ może się schować - i to dokładnie tam gdzie jego miejsce - w rynsztoku. Fuj! Bracia M... KONTYNUUJCIE!!!
|
|||
|
Plany wydawnicze Egmontu na marzec 2011
Nie wiecie co mówicie, gdybyście przeczytaliście niedawno wydany w Polsce komiks "Życie i czasy Sknerusa McKwacza", to byście zmienili zdanie - on dostał nagrodę Eisnera za najlepszą serie komiksową w 1996 roku.
|
|||
|
Zapowiedzi z Mucha Comics
Świetnie, że Mucha Comics jednak żyje i jak widać ma się nienajgorzej, szkoda tylko, że ceny komiksów takie wywindowane. Trzeba się jednak cieszyć, że komiksy Marvela powracają po przerwie na polski rynek.
|
|||
|
Plany wydawnicze Egmontu na marzec 2011
Smutna prawda jest taka, że to Kaczory "sponsorują" nam co lepsze kąski z Egmontu, np. Mistrzów Komiksu czy Dylana Doga. Bolesne, ale prawdziwe. A zatem long live Kaczor Donald! :)
|
|||
|
Plany wydawnicze Egmontu na marzec 2011
Czyli jak zwykle nic ciekawego. Dlaczego oni nie mogą wreszcie zacząć wydawać dobre komiksy? Po co tyle tych Kaczorów Donaldów?
|
|||
|
Marvel Kolekcja figurek stopuje na 60. numerze
Być może wychodzi tylko dystrybucja jest specjalistyczna. Znaczy pojawia się w szczególnych miejscach a w kioskach lub "kioskach" kolekcji już nie zobaczysz. Z drugiej strony może już tylko na "abonament" figurki są wysyłane...
|
|||
|
Marvel Kolekcja figurek stopuje na 60. numerze
Zaraz, to ta kolekcja jeszcze dycha? Ostatni numer, który kupiłem to 44. z Czarną Panterą, a i tak musiałem kupić go przez internet. Od kilku miesięcy nie widziałem ani jednego nowego numeru tej gazety. Nawet na Allegro. Wychodzi to [...]
|
|||
|
Konstrukt #2 - zajawka
Zwiastun zachęcający ,było tam pare ładnych rysuneczków :) ,a to bolączka ''Konstruktu '',bo grafika waha się tam od artyzmu po bohomaz.Za to kolorki są świetne i cieszą oko. A okładeczka powyższa śliczna;) mam nadzieję ,że taką [...]
|
|||
|
Egmont na listopad / grudzień 2010
Coś kiepsko kojarzysz :) To produkt Taurus Media i ostatni tom "Borgii" zostanie wydany w grudniu tego roku.
|
|||
|
Egmont na listopad / grudzień 2010
A nie, to Taurus ją wydaje:P
|
|||
|
Egmont na listopad / grudzień 2010
A gdzie Borgia #4?? Z tego co kojarzę, to właśnie Egmont wydaje ten komiks?
|
|||
|
Wkrótce więcej Star Wars z Egmont
Kiedyś pracowałem w firmie, której szef miał niesamowity talent do masakrowania imprez, które przyniosły zysk a pomysł na ich zorganizowanie okazał się sukcesem. Po prostu natychmiast powielał imprezę w najkrótszym możliwym odstępie [...]
|
|||
|
Wkrótce więcej Star Wars z Egmont
Fajnie, fajnie, ale... Mam nadzieje, ze "Star Wars Komiks Extra" nie bedzie wychodzil w tym samym miesiacu, co "Star Wars Komiks Wydanie Specjalne" - Przeciez mozna to wydawac z miesiecznym przesunieciem, ze wzgledu na kieszen fanow SW. Moze [...]
|
|||
|
Czarna Materia?
Ciekawe, czy coś z tego wyjdzie?
|
|||
|
"Mroczna Wieża" Kinga w komiksie od Albatrosa
No, wreszcie coś czym można się zainteresować :) Na stronie Marvela w dziale komiksów cyfrowych jest pierwszy zeszyt tej serii do oblookania za free. Jak dla mnie bardzo ciekawie się zanosi. Cyklu książek nie znam, bo Kinga ogólnie [...]
|
|||
|
Czarna Materia?
Ooooo jeee-zuuuu... I to chyba tyle w tym temacie.
|
|||
|
Oświadczenie Dolnej Półki
Zabawne :)
|
|||
|
War Stories od Muchy
Zapowiadana cena jest straszna :(
|
|||
|
Prima aprilisowy KiK w Japonii ;)
Roninie, mylisz się, i to bardzo :)
Po prostu żarty obu tych wydawców były świetne i właśnie dlatego z przyjemnością je pchnelismy w świat bo aż szkoda by było nie udostępnić ich większemu gronu niż tylko kilku zapaleńcom odwiedzającym [...]
|
|||
|
Prima aprilisowy KiK w Japonii ;)
Ystad, to nie chodzi o przyczynę a o skutek. Nie zaprzeczam, że zaplecze tej historii było jak piszesz... ale wydźwięk czy odbiór, np. mój, jest taki jak opisałem. Żart wypłynął od X a nie od X, Y i Z. Chodzi o kooperację właściwą [...]
|