|   INFORMACJE   |     SZUKAJ   |     ZALOGUJ SIĘ   |     |  
  |   INFORMACJE   |     SZUKAJ   |     ZALOGUJ SIĘ   |     |  
WAK - Wielkie Archiwum Komiksu
  |   INFORMACJE   |     SZUKAJ   |     ZALOGUJ SIĘ   |     |  
  |   INFORMACJE   |     SZUKAJ   |     ZALOGUJ SIĘ   |     |  
WAK - Wielkie Archiwum Komiksu
WAK - Wielkie Archiwum Komiksu
Wielkie Archiwum Komiksu
Komentarze / informacje
POZYCJE: 21-40 [z 85]

Animowany Wilq...

Jak dla mnie... BOMBA! Na to do kina bym poszedł :) Animacja pierwszoklaśna!!! JJ może się schować - i to dokładnie tam gdzie jego miejsce - w rynsztoku. Fuj! Bracia M... KONTYNUUJCIE!!!
autor: Ronin, 21.03.2011, 07:57 |
1444

Plany wydawnicze Egmontu na marzec 2011

Nie wiecie co mówicie, gdybyście przeczytaliście niedawno wydany w Polsce komiks "Życie i czasy Sknerusa McKwacza", to byście zmienili zdanie - on dostał nagrodę Eisnera za najlepszą serie komiksową w 1996 roku.
autor: radef, 26.02.2011, 08:02 |
7335

Zapowiedzi z Mucha Comics

Świetnie, że Mucha Comics jednak żyje i jak widać ma się nienajgorzej, szkoda tylko, że ceny komiksów takie wywindowane. Trzeba się jednak cieszyć, że komiksy Marvela powracają po przerwie na polski rynek.
autor: Est, 21.02.2011, 14:59 |
6807

Plany wydawnicze Egmontu na marzec 2011

Smutna prawda jest taka, że to Kaczory "sponsorują" nam co lepsze kąski z Egmontu, np. Mistrzów Komiksu czy Dylana Doga. Bolesne, ale prawdziwe. A zatem long live Kaczor Donald! :)
autor: Charles Monroe, 15.02.2011, 22:33 |
7335

Plany wydawnicze Egmontu na marzec 2011

Czyli jak zwykle nic ciekawego. Dlaczego oni nie mogą wreszcie zacząć wydawać dobre komiksy? Po co tyle tych Kaczorów Donaldów?
autor: Est, 03.02.2011, 11:29 |
7335

Marvel Kolekcja figurek stopuje na 60. numerze

Być może wychodzi tylko dystrybucja jest specjalistyczna. Znaczy pojawia się w szczególnych miejscach a w kioskach lub "kioskach" kolekcji już nie zobaczysz. Z drugiej strony może już tylko na "abonament" figurki są wysyłane...
autor: Ronin, 30.01.2011, 08:45 |
7221

Marvel Kolekcja figurek stopuje na 60. numerze

Zaraz, to ta kolekcja jeszcze dycha? Ostatni numer, który kupiłem to 44. z Czarną Panterą, a i tak musiałem kupić go przez internet. Od kilku miesięcy nie widziałem ani jednego nowego numeru tej gazety. Nawet na Allegro. Wychodzi to [...]
autor: Charles Monroe, 29.01.2011, 20:20 |
7221

Konstrukt #2 - zajawka

Zwiastun zachęcający ,było tam pare ładnych rysuneczków :) ,a to bolączka ''Konstruktu '',bo grafika waha się tam od artyzmu po bohomaz.Za to kolorki są świetne i cieszą oko. A okładeczka powyższa śliczna;) mam nadzieję ,że taką [...]
autor: Modli, 02.01.2011, 20:59 |
6192

Egmont na listopad / grudzień 2010

Coś kiepsko kojarzysz :) To produkt Taurus Media i ostatni tom "Borgii" zostanie wydany w grudniu tego roku.
autor: Ronin, 23.10.2010, 15:59 |
3583

Egmont na listopad / grudzień 2010

A nie, to Taurus ją wydaje:P
autor: La Papesse, 23.10.2010, 15:58 |
3583

Egmont na listopad / grudzień 2010

A gdzie Borgia #4?? Z tego co kojarzę, to właśnie Egmont wydaje ten komiks?
autor: La Papesse, 23.10.2010, 15:57 |
3583

Wkrótce więcej Star Wars z Egmont

Kiedyś pracowałem w firmie, której szef miał niesamowity talent do masakrowania imprez, które przyniosły zysk a pomysł na ich zorganizowanie okazał się sukcesem. Po prostu natychmiast powielał imprezę w najkrótszym możliwym odstępie [...]
autor: Ronin, 17.09.2010, 16:12 |
4828

Wkrótce więcej Star Wars z Egmont

Fajnie, fajnie, ale... Mam nadzieje, ze "Star Wars Komiks Extra" nie bedzie wychodzil w tym samym miesiacu, co "Star Wars Komiks Wydanie Specjalne" - Przeciez mozna to wydawac z miesiecznym przesunieciem, ze wzgledu na kieszen fanow SW. Moze [...]
autor: chow, 17.09.2010, 14:59 |
4828

Czarna Materia?

Ciekawe, czy coś z tego wyjdzie?
autor: nicun, 14.09.2010, 09:38 |
4022

"Mroczna Wieża" Kinga w komiksie od Albatrosa

No, wreszcie coś czym można się zainteresować :) Na stronie Marvela w dziale komiksów cyfrowych jest pierwszy zeszyt tej serii do oblookania za free. Jak dla mnie bardzo ciekawie się zanosi. Cyklu książek nie znam, bo Kinga ogólnie [...]
autor: Ronin, 11.09.2010, 11:03 |
3469

Czarna Materia?

Ooooo jeee-zuuuu... I to chyba tyle w tym temacie.
autor: Ronin, 31.08.2010, 20:46 |
4022

Oświadczenie Dolnej Półki

Zabawne :)
autor: CD Jack, 22.08.2010, 22:45 |
2345

War Stories od Muchy

Zapowiadana cena jest straszna :(
autor: CD Jack, 23.05.2010, 01:48 |
4210

Prima aprilisowy KiK w Japonii ;)

Roninie, mylisz się, i to bardzo :) Po prostu żarty obu tych wydawców były świetne i właśnie dlatego z przyjemnością je pchnelismy w świat bo aż szkoda by było nie udostępnić ich większemu gronu niż tylko kilku zapaleńcom odwiedzającym [...]
autor: CD Jack, 23.05.2010, 00:48 |
3579

Prima aprilisowy KiK w Japonii ;)

Ystad, to nie chodzi o przyczynę a o skutek. Nie zaprzeczam, że zaplecze tej historii było jak piszesz... ale wydźwięk czy odbiór, np. mój, jest taki jak opisałem. Żart wypłynął od X a nie od X, Y i Z. Chodzi o kooperację właściwą [...]
autor: Ronin, 14.04.2010, 07:24 |
3579
KOMIKSY, MANGI, CZASOPISMA, KSIĄŻKI, ARTBOOKI, FIGURKI, GADŻETY I INNE
Komiksiarnia
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przypominamy: do czasu uzupełnienia bazy danych obecnej wersji WAKa - informacje o starszych tytułach znajdziecie na łamach jednej z poprzednich wersji:
Old WAK!
Copyright © 1997-2026 WAK - Wielkie Archiwum Komiksu | Strona działa od 21 lipca 1997 | Idea, gfx & code: Warlock
Copyright © 1997-2026 WAK - Wielkie Archiwum Komiksu
Start witryny: 21 lipca 1997 | Idea, gfx & code: Warlock