



Spotkanie Seia i Shigeru ma zaskakujący finał. Opętany demonami przeszłości Seiichi postanawia zabić własne „ja” i na zawsze uwolnić się od matki. Niedługo potem trafia do ośrodka wychowawczego dla nieletnich, gdzie czekają go dni samotnej introspekcji. Lecz kiedy zaczyna pogrążać się w otchłani, coś wślizguje się w tę pustkę. Mama nie pozwoli mu tak łatwo o sobie zapomnieć.


![Krew na szlaku #12 [2025]](graphics/okladki/okl_20251002150719.jpg)


